Sveicināti!

Mani sauc Jeļena Ļubenko. Esmu psihologs un psihoterapijas speciālists.

Ticu, ka ikvienam ir potenciāls dzīvot atbilstoši savām vajadzībām, izbaudīt dzīvi un rast resursus turpmākai attīstībai.

Piedāvāju individuālas konsultācijas, kuru laikā palīdzēšu Jums labāk izprast, kā jūs organizējat savu dzīvi (un vai vispār to organizējat), kā veidojat attiecības, kādas ir jūsu individuālās vajadzības un kā tās realizēt. Piedāvāju jums dialogu un atbalstu, pateicoties kuram jūs iemācīsieties vairāk paļauties uz sevi lēmumu pieņemšanā, tikt galā ar negatīvām emocijām un krīzes situācijām, apzināti pateikt JĀ! prioritārām lietām un atteikties no tā, kas traucē.

Aicinu Jūs uz mājīgu kabinetu Rīgas centrā vai uz tiešsaistes konsultāciju.

Ko sagaidīt?

Darbā ar klientiem izmantoju psiholoģiskās konsultēšanas un geštaltterapijas metodes, kā arī kognitīvi-biheiviorālās tehnikas, kuras esmu apguvusi tālākizglītības semināros.

Individuālā sesija ir saruna par Jums aktuālo. Jūsu stāstījums un mani fokusēti jautājumi, kuri palīdz iedziļināties un palīdz pamanīt svarīgo. Tie ir mazie eksperimenti, kuri ļauj iegūt jaunu pieredzi un mācīties. Eksperimenti, kuri ļauj apzināties sevi. Individuāla sesija ir iespēja veltīt nedalītu uzmanību savai pieredzei, iekšējām izjūtām un pārliecībām, kuras ir pamatā tam, kā dzīvojat.

Es nesniedzu padomus un gatavus risinājumus, jo uzskatu, ka katrs cilvēks ir savas dzīves galvenais eksperts. Drīzāk es palīdzu Jums kļūt par uzmanīgāku un apzinātāku ekspertu, palīdzu ticēt un nepadoties īstā risinājuma meklējumos.

Curriculum vitae

Sertifikāti

Aplūkojiet izglītību un tiesības veikt profesionālo darbību apliecinošus dokumentus