Atbildes uz Jūsu jautājumiem

Psiholoģiskā palīdzība

Katram cilvēkam terapijas process ir atšķirīgs. Sesiju skaits lielā mērā ir atkarīgs no tā, kādēļ Jūs vērsāties pēc palīdzības un ko sagaidiet no sesijām. Ja vēlaties attīstīt stresa pārvarēšanas iemaņas, mazināt trauksmes vai nomāktības simptomus, tā varētu būt īstermiņa vai vidējā garuma terapija (10-20 sesijas). Ja vēlaties strādāt ar savu personību, mainīt ierastos uzvedības veidus, kuri nereti ir cieši saistīti ar Jūsu iepriekšējo pieredzi un to, kā dzīvojiet, kā veidojiet attiecības ar sevi un citiem, tas varētu būt ilgstošāks process. Taču arī šajā gadījumā terapijas ilgumu nosaka klients. Dažreiz kāda konkrēta jautājuma risināšanai pietiek arī ar vienreizēju vizīti vai dažām konsultācijām.
Pirmās sesijas laikā īsi pastāstīsiet par savu situāciju/ grūtību, kuru vēlaties risināt. Pārrunāsim Jūsu gaidas no terapijas, kā arī sadarbības noteikumus. Sniegšu savu redzējumu par to, ko dzirdēju, un ieskicēšu potenciālus darba virzienus. Varēsiet uzdot man jautājumus, kas būs aktuāli.
Viena individuāla konsultācija ilgst 50-55 minūtes. Konsultācija pārim ilgst 1,5 stundu. Psihodiagnostikas sesija var ilgt no 50 minūtēm līdz 2 stundām (ar īsu pauzīti) - atkarībā no mērķa un klienta iespējām.
Vienas individuālās konsultācijas cena - 25 Eiro. Konsultācija pārim (1,5 stunda) - 35 Eiro.

Neatradi atbildi?